Misja: Informujemy o emisjach obligacji korporacyjnych, które sami chcielibyśmy kupić
 •  
  Jesteś zainteresowany inwestycjami w akcje?
  Skontaktuj się z nami!
 •  
  Imię:
  Nazwisko
 •  
  Miejscowość:
 •  
  Telefon:
  E-mail:
 •  
  Przewidywana kwota inwestycji:
 •  
  Dodatkowe informacje:
 •  
  Ile wynosi suma 3 i 2?
  Kod zabezpieczający:
 •  

Dlaczego warto się z nami skontaktować?

Jeśli:

 • chcą Państwo być na bieżąco informowani o wyselekcjonowanych, interesujących emisjach akcji,
 • są Państwo zainteresowani inwestowaniem w instrumenty udziałowe,
 • chcą Państwo omówić możliwości inwestowania w akcje, certyfikaty inwestycyjne oraz podobne instrumenty z osobami posiadającymi licencje doradców inwestycyjnych,

– warto skontaktować się nami:

 • poprzez wypełnienie powyższego formularza zgłoszeniowego,
 • mailowo: akcje@pib-finanse.pl,
 • telefonicznie: 532 088 734 lub 532 088 737.
Korzystanie z naszych usług jest bezpłatne!

O serwisie

Po co powstał serwis PIB-Akcje.pl?

Co można znaleźć w serwisie PIB-Akcje.pl?

Czego nie ma w serwisie PIB-Akcje.pl i dlaczego?


 

 

Po co powstał serwis PIB-Akcje.pl?

 

Powód nr 1: Inwestycje

Jedną z podstawowych przyczyn powstania serwisu PIB-Akcje.pl była chęć ułatwienia inwestorom indywidualnym wyszukiwania i nabywania ciekawych akcji, głównie sprzedawanych w ofertach prywatnych. Nie informujemy o wszystkich emisjach, o których jesteśmy zawiadamiani przez oferujących akcje. W pierwszej kolejności dokonujemy wstępnej selekcji dostępnych ofert i zawiadamiamy inwestorów jedynie o tych, które w naszej ocenie są atrakcyjne i posiadają znaczący potencjał wzrostu.

Aby móc uczestniczyć w ofertach prywatnych, należy zgłosić się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Jest to niezbędne, aby mogli Państwo otrzymywać od nas informacje o wyselekcjonowanych ofertach prywatnych obligacji.

 

Powód nr 2: Pozyskiwanie finansowania, sprzedaż lub upublicznienie spółki

Drugim istotnym powodem powstania serwisu jest zaprezentowanie właścicielom i zarządom spółek możliwości, jakie oferuje emisja akcji połączona z upublicznieniem spółki. W rozmowach i na spotkaniach z potencjalnymi emitentami pomagamy zrozumieć zalety i wady pozyskania finansowania w formie emisji akcji. W następnej kolejności doradzamy przy procesie sprzedaży lub emisji akcji, ewentualnie pozyskania inwestora finansowego lub branżowego.

Jeśli posiadacie Państwo spółkę akcyjną lub komandytowo-akcyjną, to automatycznie macie możliwość pozyskania finansowania w drodze emisji akcji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szybko ocenić realność takiego przedsięwzięcia. W dalszej kolejności jesteśmy w stanie zaproponować optymalny sposób przeprowadzenia takiego procesu oraz znaleźć inwestorów chętnych do inwestycji w akcje, ale również w udziały spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Doradzamy w zakresie wyboru drogi upublicznienia spółki, sprzedaży firmy oraz pozyskania kapitału własnego. W przypadku zainteresowania pozyskaniem finansowania udziałowego zapraszamy do zgłoszenia spółki do emisji

 

 

Co można znaleźć w serwisie PIB-Akcje.pl?

 

Aktualne oferty akcji

W sekcji Oferty na bieżąco informujemy o wybranych ofertach publicznych obligacji i innych projektach związanych z inwestycjami udziałowymi. Opisujemy podstawowe parametry emisji. Staramy się również pokrótce przybliżyć zakres działalności emitenta.

Informacje ze spółek i z rynku

Informujemy o wynikach wybranych emisji akcji oraz innych Wydarzeniach związanych z GPW i rynkiem NewConnect. Przekazujemy tu również wybrane komunikaty bieżące spółek, dotyczące tematyki emisji akcji.

Materiały edukacyjne

W menu Podstawy prezentujemy najważniejsze pojęcia związane z inwestowaniem i akcjami. Omawiamy różne strategie inwestycyjne, metody analizy akcji, a także rodzaje ryzyka związane z inwestowaniem w papiery udziałowe. Pokazujemy, od czego zależy i jaka może być zyskowność takich inwestycji.

Wszystkie te informacje są dostępne na naszej stronie www.PIB-Akcje.pl całkowicie za darmo.

 

 

Czego nie ma w serwisie PIB-Akcje.pl i dlaczego?

 

Aktualnych ofert prywatnych

W naszym serwisie nie znajdziecie Państwo informacji o trwających w danej chwili ofertach prywatnych akcji, certyfikatów inwestycyjnych i innych papierów wartościowych. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest obowiązująca ustawa o ofercie publicznej, która nie pozwala udostępniać informacji o ofertach prywatnych nieoznaczonemu odbiorcy, np. poprzez serwisy internetowe. Informacje takie mogą być przekazywane grupie co najwyżej 149 wybranych osób. Chcąc uzyskać możliwość inwestowania w akcje i inne papiery wartościowe oferowane w ramach ofert prywatnych, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Strumienia aktualnych wiadomości agencyjnych

PIB-Akcje nie jest serwisem informacyjnym i naszym celem nie jest konkurowanie z agencjami informacyjnymi. Z tego powodu nie staramy się zamieszczać wszystkich czy nawet większości bieżących informacji związanych z emisjami akcji. Z drugiej strony chcemy jednak pokazywać, co ważnego i ciekawego dzieje się na rynku IPO i pre-IPO. Z tego powodu w sekcji Wydarzenia staramy się umieszczać wybrane informacje dotyczące spółek emitujących akcje.

 

Komentarzy giełdowych

Wychodzimy z założenia, że kolejna opinia kolejnego analityka o wydarzeniach na rynku akcji niewiele daje inwestorowi koncentrującemu się na rynku pierwotnym akcji. Wiele biur maklerskich oferuje profesjonalne serwisy analityczne z komentarzami przed sesją, po sesji i w czasie sesji. My staramy się działać w niszach, takich jak: selekcja ciekawych emisji czy w dalszej przyszłości automatyczne rankingi spółek.